close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
   

   

 • ARCHIWUM 2013, 2012, 2011

 • 27 grudnia 2013

  W Galerii Hi Lifestyle w Grandview Mall w Kantonie przez najbliższe 2 miesiące odwiedzić można niezwykłą wystawę ekskluzywnego szkła artystycznego.

  Eksponowane na wystawie obiekty to efekt perfekcyjnej, pełnej artyzmu i uczuć pracy twórczej dwóch pokoleń rodziny Borowskich: Pana Stanisława Borowskiego Seniora oraz Panów Pawła i Stanisława Borowskich. Różnorodność form, szeroka paleta kolorów i unikalność zastosowanych technik twórczych sprawiają, iż goście odwiedzający wystawę „Stworzone z Miłością, Pasją i Artyzmem”, pozostając pod jej wrażeniem, zapragną kontynuować odkrywanie dorobku artystycznego Rodziny Borowskich. 

   

  Uroczysty wernisaż wystawy odbył się w dniu 27 grudnia 2013 r. z udziałem przedstawiciela marki BOROWSKI Glass-Studio w Chinach, Pana Krzysztof Przybyło, dyrekcji Galerii Hi Lifestyle, przedstawicieli European Chamber of Commerce w Kantonie oraz  lokalnego środowiska polskiego. W uroczystości uczestniczyli także przedstawiciele Konsulatu Generalnego RP w Kantonie.

   

  Wystawa szkła artystycznego „Stworzone z Miłością, Pasją i Artyzmem” dostępna jest zwiedzania do  dnia 16 lutego 2014 r., w godz. 10:00-22:00.

   

  Więcej o wystawie i artystach na stronie www: http://borowski-glass.com.hk/artists/

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: