close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
   

   

 • ARCHIWUM 2016, 2015, 2014

 • 25 lipca 2016

  Przeczytaliście już wszystkie książki, które wzięliście ze sobą do Chin? Macie ochotę wziąć do ręki książkę po polsku w te wakacje? Nic prostszego - wystarczy zapisać się do biblioteki przy Konsulacie w Kantonie.

  Serdecznie zachęcamy wszystkich Rodaków, a także inne osoby znające język polski  do korzystania z biblioteki Konsulatu Generalnego RP w Kantonie.

   

  Nasz księgozbiór obejmuje ponad 1000 pozycji  i w miarę możliwości jest systematycznie uzupełniany. Katalog, który oddajemy do Państwa  dyspozycji zawiera  zarówno książki beletrystyczne, jak i  wydawnictwa  z zakresu historii, polityki, sztuki oraz  literaturę faktu. Znajdą tu Państwo zarówno  dzieła polskich autorów jak i tłumaczenia literatury światowej. Sporą część naszego zbioru stanowią książki dla dzieci i młodzieży.

   

  Polecamy Państwa uwadze książki z działu Azja, na który składa się blisko 100 pozycji.  Wśród nich  większość stanowią  książki  o Chinach, w tym  także chińskich autorów. Mamy także do Państwa dyspozycji kolekcję polskich filmów fabularnych i dokumentalnych.

   

  Prosimy o zapoznanie się z regulaminem  biblioteki  i serdecznie zapraszamy do korzystania z jej zbiorów.

   

  Życzymy miłej lektury i oglądania po polsku.

   

   

  Konsulat Generalny RP w Kantonie

   

   

  Regulamin Biblioteki Konsulatu Generalnego RP w Kantonie

  Katalog biblioteczny 2016

  Katalog filmów 2016

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: