close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
   

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 6 marca 2019

  W dniach 24-27 czerwca 2019 r. w China Import and Export Fair Complex w Kantonie odbędzie 16. edycja targów China International Small and Medium Enterprises Fair (CISMEF) skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw.

  W tym roku podczas targów promowane będą 4 kategorie produktów: pamiątki i upominki związane z kulturą, automatyzacja maszyn, elektronika (w tym 5G) i żywność. Z uwagi na charakter wydarzenia, w szczególności fakt, że jest ono odwiedzane głównie przez konsumentów, a nie przedstawicieli biznesu, CISMEF to bardzo dobra okazja do promocji i sprzedaży produktów. Targi te są one również doskonałą platformą do promocji polskich towarów w mediach oraz zwrócenia uwagi chińskich organizacji branżowych na konkretne sektory aktywne w Polsce. W prowincji, która jest jednym z największych rynków zbytu w Chinach, odpowiedzialną za ¼ całości chińskiego importu i eksportu, aktywnie działają również stowarzyszenia firm cross border e-commerce. Polscy przedstawiciele planujący udział w CISMEF będą mogli bezpośrednio dotrzeć do chińskich dystrybutorów zrzeszonych w ich ramach.

   

  W poprzednich edycjach targów polski pawilon cieszył się bardzo dużą popularnością wśród zwiedzających. Największe zainteresowanie każdego roku wzbudzały zaprojektowane przez polskich artystów unikalne wyroby z bursztynu, produkowane zgodnie z polską recepturą kiełbaski oraz szarlotka z lodami. Polskie firmy prezentowały także inne artykuły spożywcze i kosmetyki.

   

  Organizatorzy przygotowali specjalną ofertę darmowych stoisk dla polskich wystawców, z możliwością skorzystania z usług chińsko-angielskiego tłumacza. Firmy zainteresowane udziałem proszone są o bezpośredni kontakt z p. Cateriną Zhu z biura CISMEF, która jest odpowiedzialna za udzielenie wsparcia polskim firmom planującym udział w CISMEF: tel: +86 20 83137625, e-mail: caterina1222@163.com. Więcej informacji na stronie www.cismef.com.cn.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: