close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
   

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 28 lutego 2019

  W dniach 5-7 września 2019 roku w Guangzhou (Kanton) odbędą się Światowe Targi Rolnicze. Tematem będzie innowacyjność w technologiach rolniczych.

  W dwóch halach zaprezentują się wystawcy z produktami rolnymi i rolniczymi technologiami. Obecnie udział w targach potwierdziło ponad 500 wystawców i zarejestrowało się 35 000 gości.

   

  Na marginesie targów odbędzie się konferencja dotycząca innowacyjnych technologii rolniczych oraz spotkanie na temat produktów rolnych z prowincji Guangdong, Hongkongu i Makao, na które przyjedzie prawie 2000 kupujących ze wszystkich trzech regionów.

   

  Targi otrzymały wsparcie zarówno lokalnych władz, w tym z Hongkongu oraz Makao, jak i zagranicznych instytucji: konsulatów i izb handlowych.

   

  W związku ze współpracą Konsulatu Generalnego RP w Kantonie z organizatorami Targów Rolniczych, istnieje możliwość bezpłatnego otrzymania stoiska dla polskich wystawców. W przypadku pytań lub chęci udziału w targach zachęcamy do odwiedzenia strony targów: http://www.wagrichina.com/en/ oraz do kontaktu z p. Fioną Xie (Fiona.Xie@10000show.cn) z Guangzhou OSUN Exhibition Consulting Co., Ltd. Więcej informacji można również znaleźć tutaj.
   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: