close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
   

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 5 marca 2019

  W dniach 21-23 lutego 2019 r. odbyły się targi Guangzhou International Travel Fair. Wzięły w nich udział państwa, regiony, agencje i organizacje turystyczne oraz linie lotnicze.

  W wydarzeniu nie mogło zabraknąć również Polski, która była reprezentowana przez Polską Organizację Turystyczną z panią dyrektor p. Zuzanną Gutkowską, która bardzo pozytywnie oceniła udział w imprezie wystawienniczej: „Z roku na rok możemy w trakcie imprez targowych zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania Polską jako potencjalną destynacją turystyczną. Udział w targach pozwolił nam dotrzeć z polską ofertą turystyczną do prawie 38 tysięcy osób związanych z branżą turystyczną. Na stoisku odwiedzający mogli obejrzeć filmy promujące Polskę, odebrać broszury i drobne upominki z najważniejszymi informacjami o naszym kraju, jak również połączyć się z profilem ZOPOT w Pekinie na WeChacie i prowadzoną przez nas platformą e-learningową skierowaną do chińskich touroperatorów”.

   

   

  Goście tłumnie odwiedzający targi mieli możliwość zapoznać się z ofertą turystyczną do najpiękniejszych miejsc na świecie oraz bezpośrednio wykupić interesujące ich wycieczki. Targi potwierdzają, że Chińczycy chcą podróżować po świecie i coraz odważniej wybierają kierunki podróży.

   

  W czasie zeszłorocznej edycji imprezy targi odwiedziło niemal 40 tysięcy osób. Ile ostatecznie było ich w tym roku? Czekamy na oficjalne dane i liczymy, że spora część z nich postawi na wakacje w Polsce.

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: