close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
   

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 5 marca 2019

  W dniach 26-28.09.2019 r. na terenie expo w Kantonie odbędą się targi dedykowane zagranicznym eksporterom produktów spożywczych do Chin.

  Na targach Food2China, wcześniej znanych jako Food Hospitality World, w 2019 roku zaprezentuje się około 800 wystawców z ponad 30 krajów z całego świata. Wystawiane produkty to między innymi wyroby cukiernicze oraz piekarnicze, nabiał, mięso, napoje i alkohole, z dużym naciskiem na zdrową żywność i produkty ekologiczne.

   

  Szacuje się, że przybędzie ponad 10 tysięcy kupców z branży hotelarskiej, restauratorów, dostawców, przedstawicieli chińskich supermarketów i dziedziny e-commerce.

   

  Organizatorzy targów skupiają się na budowaniu relacji B2B i docieraniu do potencjalnych odbiorców importowanych produktów poprzez ich promocję na targach, stronie internetowej, w czasopiśmie oraz codziennej działalności Stowarzyszenia Importowanej Żywności (Imported Food Association – IFA), które ma wsparcie rządowe.

   

  Tego typu targi są doskonałą okazją, aby zareklamować własne produkty oraz nawiązać kontakty biznesowe z chińskimi partnerami. Po więcej informacji zapraszamy tutaj oraz na strony http://en.food2chinaexpo.com/cms_upload/20181019/20181019124246_510.pdfwww.gdifa.org.cn i www.food2china.com.

   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: